Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

Радіатор панельний PURMO Compact C22 600x700

Хіт
0грн
  • Виробник:PURMO
  • Модель:Compact C22 600x700
  • Наявність:Є в наявності
Купити в 1 клік
    Панельний радіатор PURMO з конвекційними елементами, бічна поверхня оснащена захисними екранами, верхня поверхня прикрита планкою типу гриль. Чотири бічні приєднувальні отвори у кожному куті радіатора із внутрішньою різьбою ½″.

Спосіб під'єднання

Одностороннє бокове підключення:

    Це найпопулярніше рішення, яке дозволяє підключити радіатори як з правої, так і з лівої сторони. Живильна труба повинна бути підключена до верхнього патрубка радіатора, а зворотна до нижнього. Підключення, виконане навпаки, призводить до зменшення теплової потужності радіатора більш ніж на 30%.


    Застосовуються в насосних системах опалення, виконаних зі стальних, мідних або пластикових труб з антидифузійним бар'єром, в яких нагрівальним елементом є вода або антифриз. Їх можна застосовувати в одно або двотрубних системах. 

    Радіатори PURMO призначені для опалення житлових, офісних, сервісних та інших приміщень, в яких відсутній шкідливий коррозійний вплив речовин, що містяться в повітрі, а також немає постійного або періодичного зволоження поверхні радіатора. У приміщеннях, де несприятливий вплив - наприклад, у ванних кімнатах, лазнях, критих басейнах, холодильних камерах, на автомобільних мийках, підприємствах з переробки продуктів харчування, - необхідно використовувати радіатори Purmo з антикорозйним покриттям.

Розміри радіатора

 

   H - висота, мм     L - довжина, мм     h - відстань між приєднувальними патрубками, мм

     Радіатори PURMO необхідно використовувати в герметичних закритих системах опалення, з використанням мембранних розширювальних баків. Допускається установка в невеликих відкритих системах тепловою потужністю до 25 кВт, але за умови використання допущених до застосування інгібіторів корозії.

    Забороняється встановлювати радіатори в системах, в яких максимальний робочий тиск може піднятися вище 10 бар, а температура - вище 110 ° C. Під час випробування системи на герметичність випробувальний тиск не повинен перевищувати 15 бар.

Опір протіканню води через радіатор залежить від потоку її маси. Для радіатора типу C22 падіння тиску в радіаторі описується рівнянням:

    Δp= 0,0105 * q2                
    Kv = 3,1 м³/год.

де:

    Δp - опір протіканню води через радіатор, виражений в паскалях [Па]

    q – потік об’єму води, яка проходить через радіатор, виражений в кілограмах на годину [кг/год.]

     Джерелом тепла для систем центрального опалення, обладнаних радіаторами PURMO, можуть бути котли або забезпечені теплообмінниками теплоцентри. Не допускається використання радіаторів в системах центрального опалення, з'єднаних безпосередньо з високотемпературною тепломережею - наприклад, за допомогою гідроелеваторних вузлів або вузлів насосного змішування.

    Не можна чистити поверхню радіатора з використанням миючих засобів, що містять розчинники, кислоти або інші речовини, які призводять до корозії.

Радіатори
Матеріал
Високоякісний глибоко штампований лист з низьковуглецевої холоднокатаної сталі DC01 по EN 10130
Висота х Довжина, мм
600 х 700
Підключення
бокове
Об'єм води в радіаторі, л
4.3
Відстань між вертикальними водогінними трубами, мм
33 1/3
Вага, кг
23
Теплова потужність при температурі 75/65 ˚C, Вт
1196
Максимальний робочий тиск, бар
10
Випробний тиск, бар
13 (під час виробництва), 12 (після встановлення)
Ґрунтувальне фарбування
KTL II — електрофорез другого покоління
Кінцеве покриття
електростатичне напилення
Гарантія
10 років
Комплект
кронштейни, пробка, розповітрювач в комплекті з радіатором

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Рекомендовані товари