Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

Зональне управління кліматом в будинку

 • 14 квітня 2020 20:59:12
 • Нема 0
 • Переглядів: 2962
 • 0
    Комунальні платежі стали шоковою терапією для україців. Ще донедавна ми дивувалися, як це німці, американці та англійці при своїй заможності економлять кожну копійчину, а зараз варто думати вже й про власну енергоефективність. Зональне управління кліматом в будинку стане рішенням, яке збереже тепло у вашій домівці і заощадить кошти. Це не просто монтаж системи обігріву та керування параметрами повітря уприміщенні, це - інвестиція. Завдяки їй протягом усього року, а під час опалювального сезону особливо, ви заощаджуватимете власні кошти, а новини про зростання цін на електрику, газ та воду вас турбуватимуть, однак все менше і менше.

Як зональне управління кліматом в будинку допомагає зберегти тепло і гроші?

    Газ - це найпопулярніше паливо, яке використовують для обігріву домівок 78% містян та 28% жителів сіл. Майже чотири роки ціни на нього залишалися незмінними, однак наразі - це одна із найзатратніших частин комунальних платежів. Скоротити рахунки за тепло і не ходити вдома у верхньому одязі - це можливо. Спеціалісти компанії InWarm у Чернівцях допоможуть вам спланувати опалення приміщення так, щоб кожен кубометр газу чи кіловат електроенергії використовувався максимально ефективно.

Розлянемо різноманітність систем опалення.

Класичне опалення

    У його основі схема "Котел-вода-батареї". Щоправда, зараз вибір котлів такий, що голова йде обертом. Фахівці нашої компанії допоможуть визначитись, який саме котел вам треба: електричнийгазовий чи твердопаливний (для вугілля, дров, паливних брикетів чи біогранул)Звісно, що ми врахуємо при цьому всі особливості приміщення, про роль яких ви навіть й не здогадувались. Також ми порекомендуємо вам батареї, які раціонально обігріють кожен квадратний метр вашого дому і при цьому органічно впишуться в дизайн інтер'єру.

Поверхневе опалення

    Під цим терміном ховається не що інше, як "тепла підлога". І не тільки підлога, а й стіни! Такий тип опалення розподіляє тепло рівномірно по дому і чудово підходить для тих кімнат, підлога в яких вкрита холодною плиткою. Inwarm знає усі нюанси монтажу теплих поверхонь, і наші майстри готові вам допомогти на кожному етапі установки.

Повітряне опалення.

    У цьому випадку приміщення (будинок, квартиру чи цех) зігріває тепла повітряна маса. Найпростіший варіант - це спліт-система, або, кажучи зрозумілою мовою, мегапотужний кондиціонер. А ще може бути цілий комплекс: тепловий насос або котел, повітропроводи, повітророзподільники. У приміщення, яке обігрівається таким способом, дуже швидко встановлюється комфортна температура.

Комбіновані топкові і котельні.

    Це складна схема, яка потребує серйозного планування та точності. Спеціалісти продумовують, як з усіх доступних способів обігріву скомбінувати унікальний для певного приміщення. Такий спосіб допомагає найкраще зекономити, особливо, коли мова йде про будинок на кілька сот квадратів площі. Звісно, треба вирішити, де розмістити усю техніку, яка контролює клімат в домі. Але зробити це можна не лише на стадії зведення будинку, а й під час планової реконструкції.


Альтернативні джерела енергії.

    Попри все різноманіття, одним із найефективніших способів опалення є комбінований. Він допомагає максимально дешево опалювати приміщення газом, електрикою, твердим паливом та альтернативними видами енергії.

    Сюди відносять теплові насоси та сонячні колектори. Вони використовують безкоштовні природні ресурси, як от сонячне світло, та ще й дозволяють додатково заробити на продажу надлишку виробленої електроенергії.


Переваги зонального управління кліматом в будинку

    Якщо ви досі не визначились, як краще організувати комфорт в вашому домі, зважте на всі вигоди від оформлення комплексу комунікацій:

 • Можна використовувати той тип опалення, ціна на яке зараз найнижча.

 • Будинок забезпечується не тільки теплом, але й теплою водою.

 • Для обігріву можна залучати електрику. А це дає такі переваги як автоматизоване управління, екологічність, дешевизна (так званий нічний тариф).

 • Залежність від газового котла знижується. Опалювати будинок допоможуть, до прикладу, твердопаливні котли. 

 • Можна не боятися покидати домівку на тривалий час, бо доведеться повертатися в холодні стіни. Наприклад, тепла підлога від електричного котла буде пітримувати необхідну температуру, поки ви гостюєте у рідні чи відпочиваєте за кордоном.

 • Відключення газу чи електрики не стане катастрофою, якщо у вас буде альтернатива. Вона ж і врятує від замерзання води в трубах у міцні морози.

 • Сучасне управління кліматом в домі. Кнопки і тумблери відходять у минуле. Зараз виставити температуру, вологість, термін обігріву можна через смартфон. Не важливо, яка операційна система на вашому телефоні, головне - наявність Інтернету. Ви можете святкувати Новий рік на пляжі в Єгипті і при цьому регулювати через додаток, скільки тепла дати в домі, аби не замерзли вазони на кухні і не полопались труби з водою.

 • Кімнати, якими ви не користуєтесь або буваєте в них рідко, можна обігрівати за окремим графіком. Скільки і яким способом топити, а також виставити таймер можна запросто із сучасною технікою. Наприклад, вдень, коли на вулиці суттєво теплішає, ви вимикаєте батареї, зате запускаєте в роботу “теплу підлогу”.

 • Будинок обігрівається ефективно в залежності від сезону. Наприклад, повітряне та поверхневе опалення дуже доцільне у міжсезоння. А от  влітку особливо вигідно накопичувати сонячну енергію і користуватись нею для отримання електрики.


Чи потрібна вашому помешканню теплова модернізація?

    Максимально точну відповідь на це запитання дадуть вам консультанти Inwarm телефоном чи під час візиту в наш салон опалювальної техніки. Якщо узагальнювати, то сучасне опалювальне обладнання та комунікації, продумані та створені професіоналами, вам необхідні в таких випадках:


 1. Ви плануєте будівництво власного будинку і вже на етапі проєктування хочете передбачити всі необхідні добудови, аби потім не псувати вигляд дому.

 2. У вас вже є готова "коробка" будинку, і саме настав час забезпечити її усіма комунікаціями перед оздоблювальними роботами.

 3. Ви живете у багатоповерхівці й хочете осучаснити комунікації та менше залежати від тепловиків.

 4. Бажаєте жити в теплі, але не хочете переплачувати за нього.

 5. Хочете сучасну систему управління кліматом вдома, яка за допомогою датчиків самостійно підтримуватиме комфорт у помешканні.


    Теплова модернізація перш за все підійде економним та далекоглядним. Вкладаючи гроші в неї сьогодні, ви заощаджуватимете кожного року. Жодні кризи в опалювальному секторі вам не будуть страшні, адже ми підготуємо ваше житло до найекономнішого споживання теплоносіїв.

    Звісно, що ми повинні розповісти вам про те, що можна не тільки економити на енергоносіях, але й заробляти. Якщо ви плануєте встановлювати сонячні колектори, то можете підключити так званий “зелений тариф”. Він передбачає, що надлишок електроенергії, яку ви виробили, однак не витратили на власний будинок, у вас відкуповує держава. Щоправда, доведеться отримати спеціальну ліцензію та дозвільні документи. Однак спеціалісти Inwarm візьмуть на себе найскладніше - допоможуть підібрати надійне устаткування, яке буде служити вам роками.


Професійна установка опалювальної системи від Inwarm у Чернівцях та Чернівецькій області

    Встановити систему опалення самотужки і при цьому не допустити помилок дуже складно. А кожна помилка - це мінус до сімейного бюджету. Згадайте, коли востаннє ви рахували джоулі, паскалі чи ампери. Якщо у вас це було ще за шкільною партою на уроках фізики, то майстри фірми Inwarm працюють з важливими технічними розрахунками кожного дня. Точні обчислення на етапі проєктування допомагають нам змонтувати опалення швидко і без зайвих витрат. Ми впевнені в якості нашої роботи, тому надаємо гарантію на неї.

    Для зонального управління кліматом в будинку ми використовуємо продукцію перевірених споживачами фірм. У нас можна придбати елементи опалення, водопостачання, вентиляції і каналізації та компоненти до них таких фірм як Hidromix, Ravak, Altep, Meibes, Dab, Ecosoft, Ariston, Wavin, Valtec, Tech Controllers, Buderus. Ми вибрали серед кращих виробників, аби порекомендувати вам саме ту техніку, яка працюватиме десятиліттями.

    В офіс Inwarm можна звернутися і для післягарантійного обслуговування комунікаційних систем. Зауважимо, що самостійне втручання у роботу комплексу під час поломки може спричинити його повну зупинку, тому радимо одразу йти до професіоналів.

Чому треба замовляти зональне управління кліматом в будинку саме в Inwarm?

    Головна перевага фірми Inwarm - це повний комплекс робіт з облаштування теплових комунікацій у вашій домівці, а тому суворий контроль за якістю роботи. Надаємо такі послуги:

 • Консультації. Ми розкажемо вам про опалення стільки, що жоден Google не знає. Бо у нас є не тільки кваліфіковані працівники, а й багаторічний досвід.

 • Підбір обладнання. Підкажемо, чому вам треба придбати саме такий котел, а не інший, підберемо до нього комплектуючі та оформимо замовлення. Допоможемо придбати якісне та енергоефективне устаткування.

 • Виготовлення проєктів. Створюємо системи опалення, водопостачання, вентиляції та каналізації і бережемо ваш час, гроші та нервові клітини. Порахуємо замість вас тепловтрати приміщення.

 • Продаж усього необхідного для систем опалення. Вам не доведеться кататися по всіх магазинах і базарах міста зі списком комплектуючих. У нас - найширший вибір. І все, що є у каталогах наших постачальників, можна додатково замовити і забрати в одному місці.

 • Монтаж. Установлюємо, обслуговуємо та ремонтуємо змонтоване обладнання згідно з технічними вимогами виробника та забудовника.


    InWarm робить теплими та зручними домівки не лише у Чернівцях. Ми надаємо наші послуги по всій Чернівецькій області та навіть за її межами. Наприклад, викликати майстрів можна і в Хмельницьку, Івано-Франківську, Тернопільську чи Закарпатську область.


    Телефонуйте нам за номером 0502001715 або пишіть через форму зворотного зв'язку на сайті, а ще краще завітайте в наш салон "Inwarm", що розташований у Чернівцях по вулиці Головній, 246В. Ми знайдемо найкраще рішення для вашого дому, квартири чи офісу. Увесь комплекс робіт виконуємо якісно та вчасно.

    Чекаємо на вас!