Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

Доставка та оплата

    Шановні покупці, у Вас є можливість вибирати і замовляти товари на сайті інтернет-магазину цілодобово, сім днів на тиждень. Наші менеджери обробляють замовлення з 9:00 до 18:00, вихідний неділя.


        Після прийняття замовлення з Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер:

 

Підтвердить прийняття замовлення;

Підтвердить ціну і наявність товару на складі;

Погодить час, місце і спосіб отримання товару.

    Доставка товарів здійснюється з міста Чернівці. У межах 100 км - транспортом компанії, в більш далекі зони - перевізником "Нова Пошта" (Вартість доставки).

   Переконливе прохання, заздалегідь обумовлювати точну дату і час самовивозу товару з менеджерами, щоб ми встигли доставити Ваше замовлення з віддаленого складу. Самовивіз здійснюється з точок продажу в місті Чернівці.

    Доставка по Україні, здійснюється перевізником "Нова Пошта".

    Приблизну вартість відправки, Вам підкажуть консультанти магазину.

    Відправка великогабаритного товару, а також техніки вартість якої перевищує 2000 грн. здійснюється за передоплатою 20% на картку ПриватБанку.

     Оплата здійснюється після отримання товару або в офісі магазину при самовивозі.

    При отриманні товару обов'язково переконайтеся в тому, що немає видимих ​​дефектів і товар укомплектований згідно з переліком, зазначеного в керівництві з експлуатації.

    Перш ніж розписатися в «листі доставки» про отримання товару, співробітник, що здійснює доставку, зобов'язаний видати касовий чек (за винятком оплати за безготівковим розрахунком), заповнений гарантійний талон зі штампами і керівництво по експлуатації.

     Якщо присутні претензії до зовнішнього вигляду і комплектності товару ви можете відмовитися від товару. Включення і перевірка працездатності техніки Вами повинні проводитися тільки після уважного вивчення інструкції з експлуатації. Техніка, яка не потребує спеціальної установки, перед включенням повинна бути витримана при кімнатній температурі не менше двох годин. Повернення товару проводиться згідно діючого законодавства України. Повернення товару відбувається за рахунок Покупця. При поверненні товару належної якості, Інтернет магазин повертає Покупцю оплачені кошти за товар по факту повернення товару.

 

    Всі товари, які ми реалізуємо, сертифіковані і мають гарантію до 8 років залежно від сервісної політики виробника.

    Бажаємо Вам вдалих покупок!