Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин
Хіт
RAVAK
RAVAK AntiCalc Conditioner (B32000000N)

RAVAK AntiCalc Conditioner (B32000000N)

    RAVAK AntiCalc Conditioner підтримує дію захисного шару на склі, що запобігає утворенню водного ..
559грн
Продовжити
Хіт
RAVAK
RAVAK Cleaner Chrome миючий засіб (X01106)

RAVAK Cleaner Chrome миючий засіб (X01106)

    Ефективний і дбайливий догляд за змішувачами і хромованими поверхнями аксесу..
344грн
Продовжити
Хіт
RAVAK
RAVAK Cleaner миючий засіб (X01101)

RAVAK Cleaner миючий засіб (X01101)

    RAVAK Cleaner призначений, перш за все, для акрилових ванн, піддонів і вітра..
344грн
Продовжити
Хіт
RAVAK
RAVAK Turbo Cleaner очисник відкладень 1 кг (X01105)

RAVAK Turbo Cleaner очисник відкладень 1 кг (X01105)

    RAVAK Turbo Cleaner ефективно розчиняє найсильніші відкладення в сифонах ван..
387грн
Продовжити
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Чистячі засоби

Чистячі засоби

    Переважна більшість звичайних миючих засобів містить хлор або інші абразивні речовини, які можуть безповоротно пошкодити санітарні вироби у Вашій ванній кімнаті. Саме тому RAVAK створив власну лінію косметики д/ванних кімнат, дія якої регулярно тестується, і компанія несе повну відповідальність за її ефективність і нешкідливість. Уникайте використання неперевірених миючих засобів у Вашій ванній кімнаті!

    Наші душові кабіни, двері і штори для ванн із скляними вітражами можуть похвалитися унікальною поверхневою обробкою скла RAVAK AntiCalc®, яка наноситься на скло під час виробничого процесу і запобігає утворенню на ньому бруду і водного каменю. Краплі води не висихають на склі, а скачуються по ньому вниз. Попри те, що захисний шар є дуже стійким до часто використовуваних миючих засобів для вікон і скла, його все одно треба періодично оновлювати і підтримувати. Захисний шар рекомендуємо оновлювати раз в 2-6 місяців за допомогою засобу RAVAK AntiCalc Conditioner в залежності від частоти експлуатації та жорсткості води.
    
RAVAK Cleaner надійно усуває жир, залишки вапна і накипу з керамічної плитки і кахлю. Для усунення водного каменю і відкладень, які псують зовнішній вигляд і функціональність змішувачів, а також хромованих поверхонь ми розробили новинку RAVAK Cleaner Chrome. Для догляду за гідромасажними системами пропонуємо RAVAK Desinfectant з яскраво вираженими дезинфікуючими властивостями. RAVAK Turbo Cleaner ефективно розчиняє найсильніші відкладення в сифонах ванн, душових піддонів і умивальників.

Миючі засоби

Ефективність без ризику

Наші миючі засоби бережливо очистять вироби у Вашій ванній кімнаті, не ушкоджуючи їх поверхню. Їх дія регулярно тестується. Компанія несе повну відповідальність за їх ефективність і нешкідливість.


Миючі засоби

Від професіоналів

Разом з якісною душовою кабіною або піддоном Ви можете отримати і професійні миючі засоби від перевіреного виробника.


Миючі засоби

Турбота про кожну деталь ванної кімнати

Кожен з миючих засобів RAVAK має своє конкретне призначення. Використовуючи один із засобів до конкретного виробу, Ви можете не переживати за те, що безповоротно пошкодите інші його чутливіші складові частини.