Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

Про нас

Компанія INWARM працює на ринку з 2005 року. Клієнти компанії - приватні особи та організації в центральній і західній Україні. Наші постачальники - світові гіганти - виробники. Все це дозволяє нам досягати найкращого результату.

Штатні фахівці компанії завжди готові прийти на допомогу в питаннях підбору оптимальної конфігурації та монтажу обраної системи. Ми допоможемо Вам заощадити гроші і при цьому не втратити на якості обладнання.

Головним пріоритетом компанії є продаж тільки якісної продукції. Ми пропонуємо нашим клієнтам оптимальне співвідношення «ціна-якість», яке дозволяє врахувати як економічні, так і технічні вимоги кожного клієнта.

Основна гордість компанії - це кваліфікований персонал, який постійно вдосконалює свої знання та навички на спеціалізованих тренінгах і семінарах.

Головна цінність INWARM - це наші клієнти, довіру яких ми виправдовуємо з року в рік. Для постійних споживачів нашої продукції діє система знижок, в якості подяки за вірність нашій компанії.

На сьогоднішній день ми твердо займаємо позиції на ринку оптової та роздрібної торгівлі, пропонуючи проектування, монтаж, ремонт і сервісне обслуговування систем: опалення, водопостачання, димовідводу, сонячних колекторів, а також переобладнання і модернізацію існуючих систем.

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент продукції, який включає: електричні, газові та твердопаливні котли, радіатори, бойлери, газові колонки, сонячні колектори, циркуляційні та глибинні насоси, запірну арматуру, труби і фітинги.

INWARM є офіційним представником кращих європейських брендів: Valtec, Ariston, Thermor, Wavin, Bosch, Kospel, Giacomini.


Адміністрація

Адреса: м. Чернівці вул Головна 246В

Телефон: +38 050 200 17 15

EMAIL: info@inwarm.ua