Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

Як опалювати будинок?

  • 14 квітня 2020 20:30:59
  • Нема 0
  • Переглядів: 1968
  • 0











    Кожен, хто має індивідуальну систему опалення, хоча б раз стикався з проблемою нерівномірного прогріву будинку та з трудомістким процесом регулювання температури вдома, а з сьогоднішніми цінами на комунальні послуги – ця проблема як ніколи актуальна. Для довідки: перегрів приміщення на 1 градус зайвої температури буде коштувати до 7% дорожче. Так за рік 20% економії далеко не межа. 

    Ще в 1885 році вчений Альберт Батс замислився над питанням «Як контролювати температуру в приміщенні» - так був створений перший термостат, а вже в 1904 р. інженер Марк Хоневелл удосконалив цей винахід.

    На сьогоднішній день розвиток в цьому напрямі зробив крок далеко вперед. Термостати є механічні, цифрові, зональні, радіокеровані та програмовані. Розберемо основні характеристики кожного з них. 


    Перші й найпростіші – механічні. В основі їх роботи лежить речовини, що реагують на зміну температури та розмикають контакти. Регулюються за допомогою перемикача. Вони є найдешевші та низький період окупності. 

    В цифрових вже вмонтований електронний датчик температури. Він є більш точним і водночас більш функціональним, а всі дані про його роботу виводяться на дисплей. 
Програмовані термостати дозволяють встановлювати декілька температурних режимів і варіюються за їх кількістю : денні чи тижневі. 
    Цифрові терморегулятори можуть бути підключені до інтернету і керуватись з будь-якого місця де є доступ до мережі або працювати повністю автоматично: коли ви віддаляєтесь від будинку на певну відстань – програматор зчитує дані GPS і переводить систему опалення в енергоощадний режим, а коли повертаєтесь – знову вмикається режим Комфорт. Також є можливість зонального керування: налаштувати в різних кімнатах – свою температуру, економлячи при цьому зайву теплоту. 
    Підключаються вони практично до будь-якого індивідуального джерела тепла: чи то газовий котел, чи електричний; також можна налаштувати автоматизацію системи твердопаливним котлом. Основною необхідністю їх встановлення є те, що котел реагує на температуру теплоносія, а не приміщення. 
    Таким чином, застосування термостатів на сьогодні є однією з необхідних заходів для підтримки комфортного мікроклімату і забезпечення енергоефективності опалення та кондиціонування в житлових будівлях, офісах, готелях і т.д.