Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

Прес-кліщі електричні VALTEC VT.1550.CZ.220

Хіт
0грн
  • Виробник:VALTEC
  • Модель:VT.1550.CZ.220
  • Наявність:Під замовлення
Купити в 1 клік

    VT.1550.CZ.220 радіальний електричний інструмент VALTEC CZ призначений для виконання прес-з'єднань трубопроводів різних типів (металополімерних, полімерних, включаючи PE-RT, мідних і з нержавіючої сталі) з зовнішнім діаметром від 10 до 108 мм (3/8 " - 4 ").

    Інструмент оснащений електрогідравлічним приводом потужністю 490 Вт, що працює від джерела змінного струму напругою 220-240 В і створює тиск опресування в 3,2 т. Передбачено автоматичний реверс, звукова та світлова сигналізація про помилки в роботі, функції самодіагностики при включенні інструменту в мережу, світлова сигналізації про наближення терміну / необхідності проведення технічного обслуговування (періодичність - 30 тис. циклів). Вага інструменту - 4,1 кг.

    Гідравлічний привід передбачає мінімальну кількість деталей, що зношуються і збільшує термін експлуатаціі. Розрахований термін служби інструменту за умови неперевищення середнього повного ресурсу (2 тис. Маш-год) і дотримання паспортних умов експлуатації - 8 років.

    Прес-інструмент електричний VALTEC CZ поставляється в зручному металевому кейсі з гніздами для насадок.

    Насадки в комплект не входять, а отримуються окремо для кожного профілю і діаметра з'єднуємого трубопроводу: при монтажі прес-фітингів серії VT.200 (для труб PEX-AL-PEX, PEХ-EVOH, PE-RT) необхідні насадки профілю «ТН» ( VTm.295), для прес-фітингів серії VTi.900 системи VT.INOX-PRESS - профілю «V» (VT.5701xx).Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Рекомендовані товари