Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

Монтажна планка Tech ST-L-8e бездротовий контролер термостатичних клапанів

Хіт
-5%
Монтажна планка Tech ST-L-8e бездротовий контролер термостатичних клапанів
Монтажна планка Tech ST-L-8e бездротовий контролер термостатичних клапанів
Монтажна планка Tech ST-L-8e бездротовий контролер термостатичних клапанів
16890грн
17798грн
  • Виробник:TECH
  • Модель:L-8e
  • Наявність:Є в наявності
Купити в 1 клік

    Монтажна планка TECH L-8e - це контролер, який на основі сигналу від кімнатних датчиків температури і / або терморегуляторів управляє роботою термоелектричних приводів, розташованих на розподільному колекторі і / або на самому радіаторі. Даний контролер є бездротовим, тобто передача сигналу від датчика температури і / або терморегулятора, розташованого в приміщенні, до монтажної планки відбувається за допомогою радіосигналу.

Використання контролера дозволяє управляти:

  • температурою повітря максимально в 8-ми приміщеннях (зонах);
  • роботою котла (через сухий контакт);
  • роботою циркуляційного насоса відповідного контуру опалення;
  • змішувальним клапаном (при використанні контролера TECH ST-431n).


    При досягненні заданої температури у всіх приміщеннях (зонах), контролер закриває всі термоелектричні приводи розподільчої гребінки, вимикає насос і вимикає котел, через сухий контакт, так як немає необхідності в їх роботі. Як тільки в одному приміщенні температура падає нижче заданої на гістерезис - то контролер відкриває термоелектричні приводи, які обслуговують цю зону, включає насос і включає нагрівальний прилад.

      Монтажна планка L-8 працює тільки з нормально закритими термоелектричними приводами TECH STT-230/2 і TECH STT-230 / 2S (або приводами інших виробників) з напругою живлення 230В.

    Максимальна кількість обслуговуваних термоелектричних приводів в одній зоні залежить від потужності використовуваного приводу. Сумарне навантаження приводів для однієї зони не повинна перевищувати 66 Вт.

Приклад:

Потужність приводу TECH STT-230/2 - 2 Вт

Кількість приводів на зону - 66: 2 = 33 шт.


    Відмінною особливістю, монтажної планки 8-ї серії, є наявність можливості підключення до неї бездротової виносної панелі TECH M-8, завдяки якій, управління температурою в усіх приміщеннях стає зручнішим для користувача (з одного місця).

    При використанні додаткового інтернет-модуля TECH ST-507 або TECH WiFi RS, управління температурою в приміщеннях буде можливе через безкоштовний мобільний додаток eModul.eu (на Android і iOS). Для демонстрації роботи системи приготований тестовий аккаунт.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Рекомендовані товари