Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

Комплект: фільтр із змінними картриджами - мех. очистка, проти хлору, зниження жорсткості

Хіт
-20%
2400грн
2998грн
  • Модель:Акційний набір
  • Наявність:Є в наявності
Купити в 1 клік

Акційний набір складається: Фільтр-колба магістральний з трьома колбами ATLAS Filtri DP 10 TRIO 1 OT TS  (виробництво - Італія) та трьома змінними картриджами виробництва Ecosoft (Україна). 
Картриджі:

  • 1 шт із спресованого активованого вугілля 10 мкм - Очищує воду від розчиненого хлору, ресурс до 15 000 л (заміна 3-6 міс);
  • 2 шт із іонообмінною смолою харчового класу - замінює розчинені у воді солі жорсткості, кальцію та магнію, на іони натрію. Ресурс 500л (в комплекті 2 картриджі, загальний ресурс до 1000 л)   


  Перший картридж із активованим пресованим вугіллям зі шкарлупи кокосових горіхів: під час фільтрування вода проходить через шар спресованого активованого вугілля, яке абсорбує хлор та хлорорганічні сполуки, зменшує концентрацію важких та кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів та пестицидів. Коригується колір, смак та запах води. Завдяки своїй спресованій формі, картридж затримує також механічні домішки розміром до 10 мкм. 

 Другий та третій картриджі із іонообмінною смолою харчового класу: під час фільтрування вода проходить крізь матеріал всередині фільтра, внаслідок чого розчинені в ній солі кальцію та магнію замінюються на іони натрію. Іони натрію цілком безпечні для людини, а також не утворюють нальоту на сантехніці та накипу на побутових приладах.

Магістральний фільтр, Atlas Filtri, Ecosoft

Фільтри для води
Діаметр підключення
1"
Матеріал корпусу
армований поліпропілен
Призначення
для холодної води
Габарити, (В×Ш×Г), мм
330х340х105
Робочий тиск
до 8 атм.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Рекомендовані товари