Обратный звонок

Вход в интернет-магазин
Отменить Регистрация
Регистрация
Отменить Вход в интернет-магазин

Коліно 45° STALAR Termo нерж/нерж 0.8 мм Ø 110 - 400

Хит
479грн
  • Производитель:STALAR
  • Модель:Standart Termo
  • Наличие:Под заказ. 2-3 дня

Доступные варианты

Купить в 1 клик

    Вся продукція ТМ STALAR виробляється на точному та високотехнологічному обладнанні. Завод гарантує безпеку, довговічність, зносостійкість своєї прдукції, а також зручність при монтажі, використанні та обслуговуванні. Гарантія на димохідні труби та комплектуючі 10 років.

    Марка сталі AISI 304.

    Якість на надійність димоходів STALAR підтверджена всіма необхідними ліцензіями та сертифікатами.

    Для забезпечення герметичності швів із двух труб з фасонними вирізами і зварюванням встик у виробництві застосовується автоматичне зварювання. При автоматичному зварюванні не випалюються місця з’єднання. Завдяки цьому повністю виключена коррозія.

    Для збірки елементів димовідвідної системи використовується раструбна система, яка виходить завдяки методу холодного формування. Це єдина правильна система, яка повністю виключає звуження димового каналу.

    Для утеплення димоходів STALAR використовує вермикуліт. Це природній, сипучий, екологічно чистий, зносостійкий, пористий матеріал. Він дозволяє заповнити всі пустоти любої форми, має високі теплоізоляційні показники, не схильний до розкладання та гниття під дією мікроорганізмів, не являється сприятливою середою для комах і гризунів, запобігає розповсюдженню плісняви.

    Вермикуліт являється екологічно чистим і стерильним матеріалом, не токсичний, не містить тяжких металів, може використовуватись у камінах і печах з високою температурою відходних газів.

    Основні характеристики утеплення: жаростійкість, вогнестійкість, відображувальная властивість, хімічна інертність.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Защита от роботов

Рекомендуемые товары