Обратный звонок

Вход в интернет-магазин
Отменить Регистрация
Регистрация
Отменить Вход в интернет-магазин

Доставка та оплата

    Шановні покупці, у Вас є можливість вибирати і замовляти товари на сайті інтернет-магазину цілодобово, сім днів на тиждень. Наші менеджери обробляють замовлення з 9:00 до 19:00, вихідний неділя.

        Після прийняття замовлення з Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер:

  • Підтвердить прийняття замовлення;
  • Підтвердить ціну і наявність товару на складі;
  • Погодить час, місце і спосіб отримання товару. 
    Доставка товарів здійснюється з міста Чернівці. У межах 100 км - транспортом компанії, в більш далекі зони - перевізником "Нова Пошта" (Вартість доставки).
   Переконливе прохання, заздалегідь обумовлювати точну дату і час самовивозу товару з менеджерами, щоб ми встигли доставити Ваше замовлення з віддаленого складу. Самовивіз здійснюється з точок продажу в місті Чернівці.
    Доставка по Україні, здійснюється перевізником "Нова Пошта".
    Приблизну вартість відправки, Вам підкажуть консультанти магазину.
    Відправка великогабаритного товару, а також техніки вартість якої перевищує 2000 грн. здійснюється за передоплатою 20% на картку ПриватБанку.
     Оплата здійснюється після отримання товару або в офісі магазину при самовивозі.
    При отриманні товару обов'язково переконайтеся в тому, що немає видимих ​​дефектів і товар укомплектований згідно з переліком, зазначеного в керівництві з експлуатації.
    Перш ніж розписатися в «листі доставки» про отримання товару, співробітник, що здійснює доставку, зобов'язаний видати касовий чек (за винятком оплати за безготівковим розрахунком), заповнений гарантійний талон зі штампами і керівництво по експлуатації.
     Якщо присутні претензії до зовнішнього вигляду і комплектності товару ви можете відмовитися від товару. Включення і перевірка працездатності техніки Вами повинні проводитися тільки після уважного вивчення інструкції з експлуатації. Техніка, яка не потребує спеціальної установки, перед включенням повинна бути витримана при кімнатній температурі не менше двох годин.
    Всі товари, які ми реалізуємо, сертифіковані і мають гарантію до 8 років залежно від сервісної політики виробника.
    Бажаємо Вам вдалих покупок!