Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

Радіатор IDEALE ADELE 11 17/550 антрацит

Хіт
Радіатор IDEALE ADELE 11 17/550 антрацит
Радіатор IDEALE ADELE 11 17/550 антрацит
8221грн
  • Виробник:IDEALE
  • Модель:ADELE 11 17/550
  • Наявність:Під замов. 2-3 дні
Купити в 1 клік

1. Матеріал
    Радіатори виготовлені з холоднокатної сталі товщиною 1,5 мм. Листи цієї марки сталі проходять більш довгий шлях обробки, за рахунок чого виходять рівними та якісними. Матеріал має одинакову товщину по всій площі, та не містить осколин. При холодному прокаті верхній шар металу зміцнюється, що збільшує його механічні властивості. Холоднокатані листи при згинанні не тріскаються. Усі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа.

2. Антикорозійна поверхня
    На радіатори наноситься субстрат з щільним кристалічним фосфатним покриттям утвореним за рахунок низькотемпературного фотофазного процесу. Покриття є антикорозійним і важливим для фарбування.

3. Зварювання
    Для зварювання радіаторів використовується трифазний випрямляч DC NC ERW який є найсучаснішою технологією для зварювання металу без шлаків. Велика потужність, консистенція і точність контролю забезпечує високу якість зварювання.

4. Будова
    Завдяки унікальній технології, отвір для води збільшений до 17 мм, що значно покращує потік води, збільшуючи тепловиділення радіатора і запобігаючи закупорення. В радіаторах інших торгових марок цей отвір зазвичай становить 9 мм.

5. Фарбування
    Ми використовуємо найсучасніше обладнання для фарбування та сушіння. Для фарбування використовується поліефірний порошок, який відповідає європейським екологічним стандартам.

6. Якість
    Якість контролюється відповідно до ISO9001:2008. Щонайменше продукт випробовується три рази під тиском води.

7. Внутрішнє антикорозійне покриття
    Для внутрішніх стінок радіатора використовується шар високо концентрованого антикоризійного матеріалу розроблений національним науково-дослідним інститутом. Радіатори проходять додаткову обробку протягом 40 хвилин при температурі 200 °C, що збільшує їхні антикорозійні властивості.

Радіатори
Висота х Довжина, мм
550х1000
Об'єм води в радіаторі, л
9,41
Вага, кг
18,1
Товщина стінки, мм
1,5
Теплова потужність, Вт
986
Кількість труб
17
Конструкція
Одинарна
Гарантія
5 років

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Рекомендовані товари