Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

Котел твердопаливний Hidromix Standard Mechanical 25 кВт

33900грн
  • Виробник:Hidromix
  • Модель:HI-SM25
  • Наявність:Під замовлення
Купити в 1 клік

Котел стальний твердопаливний Hidromix Standard Mechanical 25 кВт із ручним керуванням (без автоматики)


Сталевий твердопаливний котел торгової марки «HIDROMIX» серії «Standard» призначений для опалення житлових, виробничих, побутових та інших приміщень, які обладнані центральною системою опалення, для вироблення та подачі тепла на технологічні потреби з використанням в якості палива дров, відходів деревини, тирсових і торф'яних брикетів, кускового торфу та кам'яного вугілля. Конструкція котла дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється при спалюванні різних видів низькокалорійного твердого палива, при цьому в якості основного палива слід використовувати цільно кускову деревину твердих порід. Твердопаливний котел HIDROMIX Standard може використовуватись в системах опалення як відкритого типу так і в системах з примусовою циркуляцією на основі рідинного теплоносія. Експлуатація котла можлива тільки в режимі ручної подачі твердого палива. 


Габаритні розміри

Номінальна теплова потужність, квт25            
Площа поверхні теплообміну в котлі, м.кв.2,1
Коефіцієнт корисної дії, %85
Висота котла, мм1300
Ширина котла, мм530
Глибина котла, мм860
Об'єм теплоносія в котлі, л70
Вага котла без води, кг223
Номінальні витрати палива, кг/год8,8


Комплектація котла

1. Комплект для чистки котла

2. Технічний паспорт та керівництво з експлуатації 


Основним видом палива для котла є дрова твердих порід вологістю не більше 20 %. Довжина полін повинна бути приблизно на 50 мм менше глибини топки. Також в якості палива допускається використовувати:

• дерев'яні або торфо брикети діаметром 10-15 см;

• як домішки до основного палива в пропорції 50 % можна додавати відходи деревини з різними якісними параметрами (щодо вологості) і різної грануляції (обрізки, стружки, тріски, відходи деревини); • кам'яне вугілля.


УВАГА! Використання іншого виду палива, крім основного, не гарантує нормальну роботу котла відповідно до параметрів, а також може негативно вплинути на функціонування котла або послужити причиною передчасного зносу і виходу з ладу його компонентів.

Використання іншого виду палива, крім зазначеного, вважається неналежною експлуатацією котла. Виробник знімає з себе будь-яку відповідальність за несправності, що виникли в результаті неналежної експлуатації котла.

Гарантія на герметичність конструкції котла становить 3 роки з дати продажу, але при умові введення в експлуатацію не пізніше 2 років з дати виробництва.

УВАГА! Гарантія надається при умові наявності документів на покупку котла і правильно заповненого гарантійного талона та акту введення в експлуатацію, що зареєстровані не пізніше 2 місяців з дати введення в експлуатацію на сайті виробника.

Для цього потрібно:

• Зайти на сайт www.hidromix.com.ua

• Перейти в розділ реєстрація гарантії

• Заповнити відповідну форму 


УВАГА!!! Вентилятор або механічний регулятор тяги в залежності від комплекту поставляються в упаковочці виробника. Блок автоматики управління, змонтовано на корпусі котла – для моделі Hidromix Standard Automatic. Гарантія на Блок автоматики управління, вентилятор, механічний регулятор тяги становить 1 рік з дати продажу.

Середній термін служби твердопаливного котла торгової марки “HIDROMIX” — 10 років.
Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Рекомендовані товари