Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

Котел твердопаливний Hidromix Standard Mechanical 20 кВт

31000грн
  • Виробник:Hidromix
  • Модель:HI-SM20
  • Наявність:Під замовлення
Купити в 1 клік

Котел стальний твердопаливний бренду  Hidromix модель Standard Mechanical із ручним керуванням (без автоматики). 

Сталевий твердопаливний котел торгової марки «HIDROMIX» серії «Standard» призначений для опалення житлових, виробничих, побутових та інших приміщень, які обладнані центральною системою опалення, для вироблення та подачі тепла на технологічні потреби з використанням в якості палива дров, відходів деревини, тирсових і торф'яних брикетів, кускового торфу та кам'яного вугілля. Конструкція котла дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється при спалюванні різних видів низькокалорійного твердого палива, при цьому в якості основного палива слід використовувати цільно кускову деревину твердих порід. Твердопаливний котел HIDROMIX Standard може використовуватись в системах опалення як відкритого типу так і в системах з примусовою циркуляцією на основі рідинного теплоносія. Експлуатація котла можлива тільки в режимі ручної подачі твердого палива. 


Габаритні розміри

Номінальна теплова потужність, квт20              
Площа поверхні теплообміну в котлі, м.кв.1,8
Коефіцієнт корисної дії, %85
Висота котла, мм1200
Ширина котла, мм530
Глибина котла, мм860
Об'єм теплоносія в котлі, л60
Вага котла без води, кг208
Номінальні витрати палива, кг/год7,9


Комплектація котла

1. Комплект для чистки котла

2. Технічний паспорт та керівництво з експлуатації 


УВАГА!!! Вентилятор або механічний регулятор тяги в залежності від комплекту поставляються в упаковочці виробника. Блок автоматики управління, змонтовано на корпусі котла – для моделі Hidromix Standard Automatic. Гарантія на Блок автоматики управління, вентилятор, механічний регулятор тяги становить 1 рік з дати продажу.


Основним видом палива для котла є дрова твердих порід вологістю не більше 20 %. Довжина полін повинна бути приблизно на 50 мм менше глибини топки. Також в якості палива допускається використовувати:

• дерев'яні або торфо брикети діаметром 10-15 см;

• як домішки до основного палива в пропорції 50 % можна додавати відходи деревини з різними якісними параметрами (щодо вологості) і різної грануляції (обрізки, стружки, тріски, відходи деревини); • кам'яне вугілля.


УВАГА! Використання іншого виду палива, крім основного, не гарантує нормальну роботу котла відповідно до параметрів, а також може негативно вплинути на функціонування котла або послужити причиною передчасного зносу і виходу з ладу його компонентів.

Використання іншого виду палива, крім зазначеного, вважається неналежною експлуатацією котла. Виробник знімає з себе будь-яку відповідальність за несправності, що виникли в результаті неналежної експлуатації котла.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Рекомендовані товари