Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

Котел твердопаливний Hidromix Standard Automatic 20 кВт

33250грн
  • Виробник:Hidromix
  • Модель:HI-SA20
  • Наявність:Під замовлення
Купити в 1 клік

Котел стальний твердопаливний Hidromix Standard Automatic 20 кВт з автоматикою.

Сталевий твердопаливний котел торгової марки «HIDROMIX» серії «Standard» призначений для опалення житлових, виробничих, побутових та інших приміщень, які обладнані центральною системою опалення, для вироблення та подачі тепла на технологічні потреби з використанням в якості палива дров, відходів деревини, тирсових і торф'яних брикетів, кускового торфу та кам'яного вугілля. Конструкція котла дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється при спалюванні різних видів низькокалорійного твердого палива, при цьому в якості основного палива слід використовувати цільно кускову деревину твердих порід. Твердопаливний котел HIDROMIX Standard може використовуватись в системах опалення як відкритого типу так і в системах з примусовою циркуляцією на основі рідинного теплоносія. Експлуатація котла можлива тільки в режимі ручної подачі твердого палива. 


Габаритні розміри

Номінальна теплова потужність, квт20              
Площа поверхні теплообміну в котлі, м.кв.1,8
Коефіцієнт корисної дії, %85
Висота котла, мм1370
Ширина котла, мм530
Глибина котла, мм860
Об'єм теплоносія в котлі, л60
Вага котла без води, кг208
Номінальні витрати палива, кг/год7,9


Комплектація котла


1. Блок автоматики управління

2. Вентилятор

3. Комплект для чистки котла

4. Технічний паспорт та керівництво з експлуатації 


Основним видом палива для котла є дрова твердих порід вологістю не більше 20 %. Довжина полін повинна бути приблизно на 50 мм менше глибини топки. Також в якості палива допускається використовувати:

• дерев'яні або торфо брикети діаметром 10-15 см;

• як домішки до основного палива в пропорції 50 % можна додавати відходи деревини з різними якісними параметрами (щодо вологості) і різної грануляції (обрізки, стружки, тріски, відходи деревини); • кам'яне вугілля.


УВАГА! Використання іншого виду палива, крім основного, не гарантує нормальну роботу котла відповідно до параметрів, а також може негативно вплинути на функціонування котла або послужити причиною передчасного зносу і виходу з ладу його компонентів.

Використання іншого виду палива, крім зазначеного, вважається неналежною експлуатацією котла. Виробник знімає з себе будь-яку відповідальність за несправності, що виникли в результаті неналежної експлуатації котла.

Гарантія на герметичність конструкції котла становить 3 роки з дати продажу, але при умові введення в експлуатацію не пізніше 2 років з дати виробництва.

УВАГА! Гарантія надається при умові наявності документів на покупку котла і правильно заповненого гарантійного талона та акту введення в експлуатацію, що зареєстровані не пізніше 2 місяців з дати введення в експлуатацію на сайті виробника.

Для цього потрібно:

  • Зайти на сайт www.hidromix.com.ua
  • Перейти в розділ реєстрація гарантії
  • Заповнити відповідну форму 


УВАГА!!! Вентилятор або механічний регулятор тяги в залежності від комплекту поставляються в упаковочці виробника. Блок автоматики управління, змонтовано на корпусі котла – для моделі Hidromix Standard Automatic. Гарантія на Блок автоматики управління, вентилятор, механічний регулятор тяги становить 1 рік з дати продажу.

Середній термін служби твердопаливного котла торгової марки “HIDROMIX” — 10 років.
Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Рекомендовані товари