Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

Котел твердопаливний Hidromix Premium Automatic 20 кВт

Хіт
52800грн
  • Виробник:Hidromix
  • Модель:HI-PA20
  • Наявність:Під замовлення
Купити в 1 клік

Сталеві твердопаливні котли торгової марки «HIDROMIX» серії «Premium» призначені для опалення житлових, виробничих, побутових та інших приміщень, які обладнані центральною системою опалення.

Дана серія твердопаливних котлів виготовляється у двох варіантах: механіка (Premium Mechanical)  та з автоматикою (Premium Automatic) -  KG Elektronik SP-32 PID з датчиком димових газів та турбіна, забезпечує роботу котла в автоматичному режимі.

Модель Hidromix Premium Mechanical - в разі потреби можна дообладнати автоматикою та турбіною.

Конструкція даних котлів дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється при спалюванні різних видів низькокалорійного твердого палива, такого як: дрова, відходи деревини, тирсові та торф'яні брикети, кусковий торф та кам'яне вугілля. При цьому, в якості основного палива слід використовувати деревину твердих порід.

Твердопаливний котел HIDROMIX Premium може використовуватись в системах опалення як відкритого типу, так і в системах з примусовою циркуляцією на основі рідинного теплоносія.

Теплообмінник котлів торгової марки «HIDROMIX» серії «Premium» виготовлено з високоякісної сталі товщиною 6 мм. Зовнішній кожух покрито антикоризійним шаром фарби. Спосіб нанесення - порошковий. Це покриття забезпечить надійний захист та зовнішній вигляд на весь термін експлуатації котла. Теплоізоляція з якісної мінеральної вати значно зменшує тепловтрати в навколишнє середовище.
Вага, кг
370

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Рекомендовані товари