Зворотній дзвінок

Вхід в інтернет-магазин
Скасувати Реєстрація
Реєстрація
Скасувати Вхід в інтернет-магазин

205112 2-ходовий кульовий клапан н/в 1/2" DN15 з самозворотним електроприводом Tervix Pro Line ZERG

3969грн
  • Виробник:Tervix
  • Модель:205112
  • Наявність:Є в наявності
Купити в 1 клік
205112 2-ходовий кульовий клапан н/в 1/2" DN15 з самозворотним електроприводом Tervix Pro Line ZERG

Принцип - on/off. Клапан з приводом має 2-х точкове управління (N+L, 230В).При першому підключенні (конденсатор розряджений) клапан має положення «відкритий».
При першій подачі напруги на привід клапан залишається у положенні «відкрито», при знятті напруги з приводу (заряджений конденсатор) - у положення «закрито», при повторній подачі напруги - клапан знову переводиться у положення «відкрито».
Крайнє положення ручки, за годинниковою стрілкою, визначає положення як «відкрито».
Привід оснащений потужним конденсатором, що забезпечує його повернення у початкове положення при зняття напруги з приводу. Кульові клапани ZERG призначені для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та ін. в якості запірних елементів.
  2-ходовий зонний клапан з самозворотним електроприводом Tervix Pro Line ZERG DN15. Підключення 

Експлуатація: 
Кульові клапани ZERG складаються з двох основних елементів - клапана і електричного приводу. Клапани ZERG дозволяється встановлювати без електричного приводу. Після монтажу клапана привід можна встановити в будь-який час. Під час експлуатації привід може бути замінений без необхідності зливу теплоносія або зупинки системи. В разі збою живлення клапан повертаєтся у положення «закритий». У випадку необхідності відкрити клапан вручну при відсутності електроенергії, потрібно натиснути на ручку та повернути її. Якщо конденсатор заряджений, то клапан може повертатися у попереднє положення. Тоді необхідно повторити цю дію декілька разів (2-5 раз) поки конденсатор не розрядиться. При відновленні електропостачання клапан самостійно повернеться до автоматичної роботи.
2-ходовий зонний клапан з самозворотним електроприводом Tervix Pro Line ZERG DN15. Монтаж  

Переваги над аналогами
- ручне управління
- 2-х точкове управління
- при знятті напруги сам повертається у початкове положення
- потужний - зусилля 10Нм
- гарантія 2 роки

2-ходовий зонний клапан з самозворотним електроприводом Tervix Pro Line ZERG DN15. Розміри]]>
Група безпеки
Робоча температура
15-95°C
Котельне обладнання
Матеріал
латунь
Меблі для ванної
Гарантія
24 міс.
Нержавіюча сталь
Робочий тиск
10 бар
Циркуляційні насоси
Напруга
230 В, 50-60 Гц
Тип
НВ (Відкритий під напругою)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів